Ceník

 

  • konzultace

Pokud nestavíte nebo se nechcete zabývat rekonstrukcí a potřebujete jen poradit, jak svůj interiér vylepšit a oživit, můžeme vše vyřešit osobní návštěvou u Vás nebo konzultací nad půdorysy či fotografiemi po telefonu. Poradíme Vám, jak vhodně kombinovat barvy, jednotlivé kusy nábytku, jakou vybrat podlahu, svítidla nebo třeba obklady a dlažbu.

Cena se účtuje hodinovou sazbou 1.500 Kč.

 

  • návrh interiéru

Na osobním setkání nám sdělíte svá přání, díky tomu se dozvíme víc o rozsahu projektu. Dle rozsahu dokážeme určit přibližnou cenovou hladinu, nebo nám Vy sdělíte cenový limit, přes který se nechcete dostat. Pokud se dohodneme, začínáme pracovat na samotném návrhu. Existující prostor před samotným navrhováním navštívíme a zaměříme. V návrhu zpracováváme jak dispoziční, tak stylová řešení včetně 3D vizualizace.

Cena za návrh interiéru je individuální a pohybuje se v rozmezí  10.000-50.000 Kč dle velikosti projektu.

 

  • dispozice a návrhy nábytku

Pokud chcete poradit, jak naložit s konkrétním prostorem, umístěním a vytvořením nábytku na míru, uspořádáním nové koupelny či kuchyně, můžeme Vám připravit také pouze návrh dispozičního řešení jednotlivých prostor. Dle potřeby Vám zpracujeme půdorysy, pohledy a 3D vizualizace.

Cena za návrh dispozice se pohybuje v rozmezí cca 5.000-30.000 Kč.

  

  • realizace projektu

Ve většině našich projektů zůstáváme i ve fázi realizace, abychom dohlédli na všechny potřebné detaily a zajistili bezvadné dokončení. Spolupracujeme s prověřenými řemeslníky, jejichž práci známe a víme, že naše nároky na provedení a kvalitu práce sdílí. Pokud se objeví nečekané komplikace, je pak obvykle snazší jim čelit.

Cena se účtuje paušální platbou dle rozsahu projektu.